Nasza Filozofia

My inwestujemy, ty oszczędzasz.

Obecnie świat energii stał się środowiskiem oferującym wiele możliwości, ale i niewolnym od różnorakich ryzyk.

Jak nimi zarządzasz?

Jeśli szukasz rozwiązania, skontaktuj się z nami.

Zwiększ z nami efektywność energetyczną

O nas

Efektywność energetyczna to sektor o kluczowym znaczeniu w świecie, jakim jest świat energii, który oferuje wiele możliwości, ale i niesie ze sobą szereg ryzyk dla wyników działalności firmy. Osiągnięcie efektywności w tym zakresie odgrywa coraz bardziej decydującą rolę w ograniczaniu niepotrzebnego marnowania energii oraz obniżaniu kosztów, jak również w ochronie środowiska naturalnego.

Spółka Energemini powstała z myślą o tych wszystkich firmach, które szukają kompleksowego i profesjonalnego wsparcia w sektorze efektywności energetycznej, które przyczynia się do biznesowego rozwoju partnerów oraz usprawnienia wykorzystania energii.

Przygotowujemy projekty i rozwijamy start-up’y charakteryzujące się innowacyjnym podejściem, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Wraz z naszymi certyfikowanymi partnerami zapewniamy kompetencje i wiarygodność na każdym etapie projektu, aż po uzyskanie najkorzystniejszego wymaganego wyniku.

Nasi partnerzy

TRZY RÓŻNE FIRMY I JEDEN CEL: ZJEDNOCZENIE SIŁ I ZAPEWNIENIE PROFESJONALNEGO WSPARCIA W SEKTORZE EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ