Nasi partnerzy

Firma działająca w sektorze miejskich sieci ciepłowniczych, kogeneracji i trójgeneracji.
Oprócz realizacji instalacji grzewczych i elektrycznych, oferuje usługi doradztwa w zakresie opracowywania i projektowania instalacji na zlecenie. Firma oferuje swoje doświadczenie i profesjonalizm pełniąc rolę jedynego partnera na wszystkich etapach realizacji projektu.
Rozwój: od analizy zapotrzebowania na energię i analizy kosztów po opracowanie business planu.
Projektowanie i wykonawstwo: projektowanie operacyjne i dobór dostawców, realizacja i finalizacja instalacji.
Management i zarządzanie: wszystkie czynności konserwacji instalacji są wykonywane w ramach działalności ETS i Energemini.

Firma Enerbrain powstała jako młody i dynamiczny start-up, którego celem jest smart wykorzystanie energii. Pomaga ona obniżyć zużycie energii elektrycznej wykorzystywanej do klimatyzowania / ogrzewania dużych powierzchni w celu monitorowania jakości powietrza wewnątrz budynków, tak, aby podwyższyć komfort w pomieszczeniach zamkniętych, a także wyeliminować koszty i niepotrzebną emisję.
Stały monitoring danych energetycznych, automatyczne zarządzenie dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji posiadającej zdolność samouczenia się w czasie w celu świadczenia coraz bardziej ukierunkowanych usług oraz krótki okres payback projektu (poniżej trzech lat) zapewniają istotne zmniejszenie wpływu na środowisko, przy jednoczesnym utrzymaniu wyników finansowych oraz zapewnieniu efektywności energetycznej.

Firma Rold, będąca strategicznym punktem odniesienia w branży od ponad 50 lat i uznana na poziomie światowym jako producent części elektromechanicznych, rozpoczęła nową działalność badawczą związaną ściśle z efektywnością energetyczną.
Ogromne doświadczenie i posiadane know-how pozwala spółce Rold oferować klientom wysoce zaawansowane technologicznie rozwiązania, które umożliwiają niemal natychmiastowe uzyskanie wzrostu produktywności, zwiększając przy tym wydajność, dostępność maszyn, a także usprawniając komunikację w procesie produkcyjnym.
Innowacje wdrożone przez spółkę Rold za pomocą platformy SmartFab wychodzą naprzeciw nowoczesnym wymogom Przemysłu 4.0 i systemu IOT (Industrial Internet of Things): zarządzanie i monitoring najważniejszych parametrów energetycznych i parametrów efektywności jest możliwe w czasie rzeczywistym poprzez wykorzystanie najnowszych technologii, a dzięki współpracy z firmą Samsung i jej urządzeniom (smartwatch, wearables, tablet…) także bezpośrednio na nadgarstku managera.